بادام هندی حاوی مواد ضروری بدن از جمله کلسیم، منیزیم، آهن، فسفر، پتاسیم ، روی و آهن است. ویتامین C، ویتامین های گروه B، ویتامین E، ویتامین K و فولات از مهم ترین ویتامین های موجود در بادام هندی هستند، که برای سلامت بدن ضروری می باشند. ولی نکته مهمی که بادام هندی را به یکی از مغزهای شگفت انگیز برای آقایان تبدیل کرده محتوای سلنیوم موجود در آن است. این ماده در تاثیر چشمگیری بر قدرت باروری مردان دارد. در این مطلب از خواص بادام هندی برای مردان می گوییم.

خواص بادام هندی برای مردان |‌ درمان سرد مزاجی مردان با بادام هندی

خواص بادام هندی برای مردان

بادام هندی طبع گرم و خشک دارد و حرارت بدن را بالا می برد. مصرف بادام هندی موجب تقویت قوای جنسی مردان می شود. طبق آخرین تحقیقات انجام شده توسط پزشکان ایتالیایی مردانی که روزانه چند عدد بادام هندی مصرف می کنند سلامت جنسی و قدرت باروری بیشتری دارند.

افزایش قدرت باروری مردان با مصرف بادام هندی

طبیعت همیشه بهترین درمان را در خود دارد. بادام هندی یکی از مغزهای مغذی است که علاوه بر تامین نیازهای روزانه، بر افزایش قدرت باروری مردان نیز تاثیرگذار است. جهت تقویت قوای مردانه و بهبود کیفیت اسپرم، مصرف بادام هندی و آجیل باید در برنانه روزانه قرار گیرد.

استفاده از خواص بادام هندی در ماه‌های اول بارداری

خواص بادام هندی برای مردان | افزایش قدرت باروری مردان
یکی از علل اصلی ناباروری در مردان، کمبود دریافت سلنیوم در مواد غذایی است. این ماده به شکل دارویی و شیمیایی در دسترس است ولی مصرف روزانه چند عدد بادام هندی می تواند نیاز بدن به سلنیوم را به طور کامل برطرف کند.

از خواص بادام هندی برای مردان، بالا بردن سطح سلنیوم و در نتیجه افزایش اسپرم است که منجر به درمان ناباروری می شود. به منظور بالا بردن سطح سلنیوم و افزایش تحرک اسپرم ها، روزانه ۴ تا ۵ عدد بادام هندی در جیره غذایی دریافت کنید. سرد مزاجی و ناباروری یکی از اصلی ترین علل جدایی در بین زوجین است. این مشکل شایع با مصرف روزانه بادام هندی و انواع دیگر آجیل ها نظیر گردو، پسته و بادام درختی به طور کلی از بین خواهد رفت.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *